Websunsay (www websunsay github io) Обзор сайта, отзывы


Заголовок:

WebSunSay. Посібник HTML / CSS. Web-підручники онлайн. Безкоштовні уроки по веб-дизайну, версткі та програмуванню українською мовою

Описание:WebSunSay - сайт для тих, хто хоче навчитись створювати сайти з нуля. Безкоштовні уроки по HTML / CSS / JavaScript / PHP / Bootstrap та ін.
Теги: фреймворк, web, php, development, websunsay, кольори, уроки, css, bootstrap, html, sql, код, приклади, jquery, w3c, javascript, програмування, довідники, python, початківців
Похожие сайты: joker-agency.com.uauchitel-program.ruseo-vector.com.uawebmodelstudio.comjquerypluginsui.netdevhance.cokubsite.ruwebinmedia.com.ualetspromo.com.uanetii.net
Обновлен 02 Мар
Рейтинг сайтов Код для участия в рейтинге
 
 

 

Отзывы

( 8 )Средняя оценка - 10   из 10 Добавить отзыв  

Григорій
17 Апр, 23:44
Поки що це найкращий сайт українською мовою, який я бачив в Інтернеті для вивчення мови HTML та CSS. Автору респект!
10
Петро Олексійович
12 Мар, 0:25
Шукав ***, і випадково натрапив на цей сайт і зрозумів, що це найкраще, що може бути для веб-розробника початківця, який тількии вивчає основи HTML, CSS, JavaScript. Найкращий і найзручніший сайт українською мовою для веб-розробників в Інтернеті. Дякую автору. Респект! Про порнуху тепер можна забути на кілька днів!:)
10
Валентин Олександров...
10 Мар, 11:26
Якщо хтось шукає сайт для вивчення основ HTML, CSS, JavaScript - то сайт Websunsay якраз для цього підійде найбільше. На ньому викладені уроки для новачків із сайту W3Schools, переведені українською мовою. Чудовий довідник і підручник. Також є книги з російським перекладом по всім необхідним мовам програмування, які можна читати і скачати абсолютно безкоштовно! Дуже файний сайт!
10
Андрей
08 Мар, 21:51
Спасибо за сайт по изучению основ по созданию сайтов. Лучшие уроки которые я видел в интернете.
10
Валера
07 Мар, 14:53
WebSunSay - это самые лучшие уроки по основам HTML. Сайт просто гуд для новичков! То что надо!
10
Володька
06 Мар, 22:14
Чудовий сайт для новачків, які хочуть вивчити основи HTML. Фактично -це україномовний аналог сайту w3schools, який є найбільшим сайтом для веб-розробників. Адміну респект!
10
Иван Кузмичев
05 Мар, 0:25
Сайт именно тот, что надо. Очень много полезной информации по HTML и CSS. Уроки из w3schools на украинском языке - доступно и понятно. Огромная благодарность автору сайта!
10
Василько
02 Мар, 18:59
Чудовий сайт для вивчення основ HTML / CSS. Рекомендую всім новачкам, хто хоче навчитись створювати сайти з нуля.
10