Opera-grishko (www opera-grishko com ua) Обзор сайта, отзывы

Офіційний сайт Володимира Гришка. Володимир Гришко. Официальный сайт Владимира Гришка. Владимир Гришко.

Офіційний сайт Володимира Гришка, официальный сайт Владимира Гришка,Володимир Гришко, Владимир Гришко В.Гришко, опера, співак, класична музика, Владимир Гришко, В.Гришко, опера, певец, классическая музыка, современная опера, обличча сучасної опери, школа оперних співаків.
Рейтинг сайтов     Код для участия в рейтинге   Обновлен: 05 авг 2008 

Отзывы

( 5 )Средняя оценка - 10   из 10 Добавить отзыв  

Здравствуйте! Вас ин...
04 сен 2017, 21:10
Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных для продажи Ваших товаров и услуг? Здравствуйте !Вас интересуют клиентские базы данных для продажи Ваших товаров и услуг? http://w.w.w/
льоша
26 дек 2012, 22:9
Ну товаришу гришко, ти розповідав, що янукович культуру підніме- агітував за нього в Обухові. Що ти зараз мовчиш, може моромно? Сподіваюсь що соромно.Пора вже й вибачитись за свій обман. І ще одне - лопатинський за тебе краще співає....
Ника
14 мар 2012, 8:54
с таким отвратным голосом на эстраде делать нечего,не позортесь!!!
Наталья
10 ноя 2010, 13:42
Маестро, дякую долі за те, що вона подарувала нашій країні такий талант. Це не просто слава, а відчуття душі. Ваш виступ на концерті "Зірка+Зірка" 08.11.2010 ще раз дав змогу доторкнутися до вічних цінностей. Дякую!
10
Ольга Пожар
28 июл 2009, 18:48
Для Вас, Маестро,хай звучать від нині Акорди ніжні солов'їні. Емоцій світлих Вам і щирих слів, Світанків ясних, теплих днів. Троянд побільше і бузків, Ромашок чарівних, дзвінких пісень, Овацій в святковий Ваш день! Я хочу щиро привітати Вас, шановний Володимире Даниловичу, з Днем Народження і від щирого серця побажати життєвих успіхів і творчих наснаг, нехай Ваш янгол-охоронець Вас оберігає, щастя й удачі!!!!! (Акровірш присвячений саме Вам, Володимиру Даниловичу, адже Ви дійсно на сто відсотків гідні цього звання!)
10