Misto (www misto zp ua) Обзор сайта, отзывы

Запорожье. Городской информационный портал

Запорожье. Городской информационный портал
Рейтинг сайтов   Украина: 48,346,  Мир: 2,174,252  (Alexa)  Код для участия в рейтинге     Обновлен: 31 июл 2008 

Отзывы

( 6 )Средняя оценка - 5   из 10 Добавить отзыв  

Валерий Чкалов
19 окт 2010, 16:50
ШАБАШ СИОНИСТСКИХ ФАШИСТОВ (Вот что рекомендует сионизм своим ЖИДАМ, где бы они не жили!) 1.Захват средств массовой информации. 2. Находящийся у власти должен иметь фамилию и внешность местных гоев (не евреев). 3. Директор может быть гой, но хотя бы один из его замов должен быть из наших. 4. Не допустить власти трудящихся. 5. Обеспечить поддержку аппарата контроля, распределения и подавления. 6. Масон, оставивший след в применении средств или при проведении операций, заканчивает жизнь самоубийством или его убирают. 7. Обеспечить создание и поддержание структуры чистки общества, обезглавливание гоев проводить по плану, независимо от его активности. 1. ГІМН : «19-річної УКРАЇНИ»** Україна конвульсіє від жидівській влади, Бо не мають українці аж ні якій вади. Де не глянь – ЖИДИ у владі, як ворожі зграї, Так не станемо панами у своєму краю. ПРИСПІВ: Не кидайте свою душу, а беріть БАЗУКИ, Покажіть Ви людям Світу, що жиди падлюки. А свобода, це бій кровавий від Карпат до Дону, Не пускайте панувати в Україні із жидів – нікому. І тоді на наш Азов, КРИМ та Чорне Море, Ні підлізуть вороги, не принесуть горе. ПРИСПІВ: Геть ЖИДІВ із нашій влади і гонить їх в дупу, Україна – українцям, а жидам – халупу. Загудять поля пшениці і свобода лине, Україну БОГ шанує, бо вона щаслива. ПРСПІВ: 2. ГІМН: «Помирає Україна»!** Помирає Україна від жидівській влади, Це жиди нас довели до такий безлади. Жиди крали і крадуть в день і в ніч без зміни, Розікрали все в державі – залишились міни. ПРСПІВ: Прокидайтесь українці та берить БАЗУКИ, БОГ дає усім нам право – жидів замахнути . Подивись на ВР та на КМ- там жиди жирують І Закони вони пишуть - проти України. Захопили жиди Землі, розкрадуть бюджети, П’ють,крадуть і гуляють і крадуть жиди в кабінетах. ПРСПІВ: Досить хлопці нам терпіти цих жидо-масонів, У Бабін Яр ведіть цю нечисть - інакше не позбутись. І тоді СВОБОДА прийде, загудуть заводи, Україна з колін встане, заживуть народи. ПРИСПІВ: 3. ГІМН : «Вмираючої УКРАЇНИ»** Задовбала Україну ця жидівська влада, Привела вона до краху, як і той іуда. Досить хлопці спати в ліжку, треба підніматись, І Базуки борати в руки, йти вже визволятись. ПРИСПІВ: Душу й тіло нам не жаль за нашу свободу, Ми докажемо усім, що ми козацького роду. Треба йти у бій кровавий від Карпт до Дону, Визволяти УКРАЇНУ треба та її кордони. І тоді Азовське з Чорним - як обидва брати, Заспівають українці і не будуть зради. ПРИСПІВ: Незалежна Україна ти в Європі – в центрі, Європейці в своїх хоромах - ми живем в коморі. Тож беріть всю владу в руки, а жидів під сраку, Україна – українцям, жидам - каземати. ПРИСПІВ: 4. ГІМН : «Незалежної УКРАЇНИ»** Ще не вмерла Україна, бо живі хахлушки, Українці! Не чекайте, поки згинуть чушки. Подивись навколо себе, як жиди гужують, Вони владу захопили і хахлів мордують. ПРИСПІВ: Україна
10
ПІІТ з роду
20 авг 2010, 21:16
МУЗИКА для ГІМНА неЗМІННА! Гімн незалежної України*****10 Україна конвульсує від жидівській влади, Бо не мають українці вже ні якій слави. Де не глянь-одні іуди, як ворожі бджоли, Ми не станемо панами від такої долі. П р и с п і в: НЕ кидайте свою душу, а беріть Базуку, Покажіть ви людям світу,як добуть свободу. А свобода, це бій кровавий, від Карпат до Дону, Не давайте в Україні панувати із жидів нікому. Вот тоді на наш Азов, Крим та Чорне море, Не підлізуть вороги, не принесуть горе. П р с п і в: Заберіть Ви владу в руки і гоніть масонів, Україна-українцям, а жидам - ізраїль! Загудять поля пшениці, кавуни поспіють, Україну БОГ спасає, бо вона щаслива! П р и с п і в:
СПІВАК КОЛЯ АЗАРОВ
06 авг 2010, 9:4
ТЫ ЯНУКО ЖИД и ***! *****10* Украина не Россия, а Донбасс не Петроград, Наш Януко хитрый Суко ДАЧУ он в КРЫМУ сорвал, Там татры все гужуют, а хохлы все мирно спят, Ждут когда царек Януко, станет девок их таскать! Припев: В Донбас Януко не вернется, Ему отрежут правый глаз, Он Украину с жидами путает, Януко-ЗЕК Януко- «ХАМ» Вот тогда хохол простнется и БАЗУКУ он возьмет, Вот держись ЯНУКО-СУКО, хрен тебя хоть кто спасет, Тябя суко-пан Януко закуют на дубе том, Оторвут твой «плод» вонючий если больше не возьмут! Припев: Ты погибнешь как собака и как жид вонючий той, За тебя жидяра-*** все жиды пойдут с тобой, И Земля воспрянет духом, мол жидам уже капут, Заживут словьяне мирно, без жидов и без иуд! Припев:
7
Українець справжній
05 авг 2010, 14:7
«УКРАИНСКИЙ» Ц А Р Ь ЯНУКО!*****10* Януко-Суко *** жидовский, Сумел Жидовку ЮЛЮ «победить», Они в двом жиди - иуды, Они ЮЩА хотят свалить! Ведь тайна долго не трималась, Януко-ЖИД хитрейший БЕС, Он ЮЛЮ нахер враз поставил, В Януки денег – на целый МИР! А «Пчеловод» жидов лелеял, Он даже ездил в Ерусалим, Ему там тюбитеечку надели, ЮЩ - враз забыл что словянин! Жидяра ЮЩ перехрестился, Иудой стал жидов хранить, Он миллион жидовский принял, Чтоб не мешал ЯНУКИ победить! Теперь когда жиды сидят у власти, А ЮЩ не нужен никому, Он КАТЕРИНУ свою вспомнил, ЦАРИЦЕЙ будет Януку. Но Украина не Россия, Царица КАТЯ не пройдет, Сокири та базуки українци візмуть, ЮЩАМ, ЯНУКАМ вже КАПУТ!
8
КЕРНЕС - ЖИД!
30 июл 2010, 19:1
1. ПРЕЗДЕНТ УКРАЇНИ-ЯНУКО - ЖИД 2. УРОД АЗАРОВА – ЯНУКИ - 2010, березень: 0.Азаров Микола янович-премєр-міністр…………………………….……..ЖИД 1.Бориса Колєснікова - віце-прем'єр-міністром…………………….………ЖИД 2.Володимира Сівковича - віце-прем'єр-міністром. ……………….……….ЖИД 3.Володимира Семиноженка - віце-прем'єр-міністром…………….…..…...ЖИД 4.Віктора Славауту - віце-прем'єр-міністром……………………….……….ЖИД 5.Сергія Тігіпко - віце-прем'єр-міністром……………….молдаваській …...ЖИД 6.Віктора Тихонова - віце-прем'єр-міністром……………москальській,…. ЖИД 7.1 . Віктора Бойка - міністром охорони навколишнього середовища…….ЖИД 8.2. Юрія Бойка - міністром ПЕК…………………………………………….ЖИД 9.3. Костянтина Єфименко - міністром транспорту і зв'язку……………….ЖИД 10.4. Дмитра Колєснікова - міністром промислової політики………………ЖИД 11.5. Михайла Куліняка - міністром культури і туризму……………………ЖИД 12.6. Олександра Лавриновича - міністром юстиції…………………………ЖИД 13.7. Зиновія Митника - міністром охорони здоров'я………………………..ЖИД 14.8.Анатолія Могильова - міністром внутрішніх справ…………………….ЖИД 15.9.Василя Надрагу - міністром праці і соціальної політики………………ЖИД 16.10. Олександра Попова - міністром ЖКХ……………………….…..напівЖИД 17.11. Михайла Присажнюка - міністром аграрної політики……………….ЖИД 18.12. Раввіля Сафіулліна - міністром у справах сім'ї, молоді і спорту…….ЖИД 19.13. Дмитра Табачника - міністром освіти………………………………….ЖИД 20.14. Анатолія Толстоухова - міністром Кабінету міністрів………………..ЖИД 21.15. Василя Цушка - міністром економіки……………………………напівЖИД 22.16. Федора Ярошенко - міністром фінансів………………………………..ЖИД 23.17. Володимира Яцубу - міністром регіонального розвитку…..…………ЖИД 24.18. Юрія Ященка - міністром вугільної промисловості……………..……ЖИД 25.19. Нестора Шуфрича - міністром з надзвичайних ситуацій……………..ЖИД 26.20. Костянтина Грищенка міністром закордонних справ, …….…..напівЖИД 27.21. Михайла Єжеля - міністром оборони. …………………………………ЖИД РЕКОРД ЕВРОПИ: 1. Голова КМУ ----------1 2. Зам. Голови КМУ -- 6; 3. Міністрів =--------- - 21 _________________________ Ітого ------- 28 чоловік ЖИДІВ
6
Варфаламей ІІІ
30 июл 2010, 18:57
МОВЗОЛЕЙ СТОИТ НЕ ДЫШИТ!!! Толпою раньше в Мовзолей ходили, Смотрели Ленину в анфас, Ведь он жиденок, как и Гитлер, Ведь он страшнее усех нас! Его в Бальзам суют так часто, И Путин думал - згниёт до тла, А он, ведь дышит через жопу, Так можна «жить» во все века! Мы иногда ему хамили, А он лежал и в хер не дул, Вот скоро Путин туды ляжет, Ему мы сможем похамить! А вот Януко-хитрий суко, В Межгірря строит себе «VER WOLF», В надежде отсидеть там ***, А вдруг наш киллер промахнет! НЕ промахнет он в ЗЕКА-ЖИДА, Обрезаний Януко на глазах помрет, И Украина взлетит, как птица, Жиды–Януки! Вас Бабин Яр давно вже ждет!
5