Lysytsya (www lysytsya org ua) Обзор сайта, отзывы

Богдан Лисиця. Боги.

Персональний інтернет-сайт українського історика Богдана Лисиці.
Рейтинг сайтов     Код для участия в рейтинге   Обновлен: 12 Сен 2008 

Отзывы

( 17 )Средняя оценка - 3,9   из 10 Добавить отзыв  

Инфа
19 Июн 2015, 16:22
Нужно ввести в поисковике youtube слова Деня Леня Голубков
1
Инфа
19 Июн 2015, 16:10
http://www.youtube.c om/watch?v=WWBiF4tn9 yI
1
Инфа
19 Июн 2015, 16:3
Богдан Лисица - это псевдоним, его настоящее имя Денис Сабуров. Его каждая собака знает в Костополе, вот он на видео изображает из себя Леню Голубкова: http://www.youtube.c om/watch?v=WWBiF4tn9 yI
1
Я
07 Сен 2012, 14:11
Богдан я тебе вже питав, що ти приймаєш? , бо аж завість бере.....
-1
04 Фев 2012, 0:45
Ні знання історії, ні правильного перекладу значення колишніх слів і назв. Таке враження, що прбігся по чиїхось трудах і старається видати себе за розумничка. Ну таких зараз багато, нічого не вдієш.
Рада
26 Июл 2011, 1:23
Читая такую ахинею, поражаешься. Понимаешь, что человек хочет докопаться до истины, так называемой, любыми средствами. А для чего? Славы? Обогащения? Не понятно... Или больное воображение двигало автором этого "труда"? Очень хотелось бы, чтобы "пророк" Лисица ознакомился с фильмом "Игры Богов" Сергея Стрижака. Можно ещё и "Дух времени" - несколько частей. Передайте ему, кто его знает. Тогда бы он более глубоко и трезво взглянул на истину, или поиск того, до чего так яростно хочет докопаться.
2
Сердючка Вєрівна
10 Фев 2011, 2:51
Привіт. Знайшла твій сайт. Правда не читала поглиблено, а так - бігло (спати хочеться). Думала щось підправити, чи дописати... , беручи тебе за приклад.:) Прикольні кометарі.
10
Сердюка Вєрівна
10 Фев 2011, 2:47
Привіт. Знайшла тій сайт. Правда не читала поглиблено, а так - бігло (спати хочеться). Думала щось підправити, чи дописати... , беручи тебе за приклад.) Прикольні кометарі.
Спасенна
04 Дек 2010, 18:47
шановний <І Я ТУТ БУВ>, сектантських книжок не читаю. і взагалі що ви називаєте сектою???? для мене авторитетна і найправдивіша книга ----- БІБЛІЯ !!! А тобі, історик Богдан Лисиця, я може ще раз сказати, що мені тебе дуже шкоди. Тобі теба лікуватися і не просто таблетками...... Шкода, нормальний колись був.....
1
alex
19 Май 2010, 23:9
bodja shamenysj
і я тут був
18 Мар 2010, 0:39
Привіт піпел! Гуляючи просторами інтернету,я згадав про ФОкса,згадав що чув колись про "персональний сайт Богдана Лисиці", тай от,вирішив завітати і відписати:) Хочу повідомити що кинулись в очі "грандіозне оформлення сайту" та "гігабайти кОрисної інформації".Також не можу не відмітити надзвичайно велику кількість відвідувачів цьго так званого інтернет ресурсу,про що свідчить не одна сторінка відгуків;)Отже, підбиваючи підсумок оцінки сайту поставлю 1 (один) бал автору цього так-званого творіння.Сказати що вам ще рости і рости Богдане,це нічого не сказати! то спасенна:Ну-ну-ну шановна,не читайте більше сектантських книжок бо ще і вознесетесь в тілі.
1
Марк Аврелій
23 Ноя 2009, 1:29
Якщо Геродота називали батьком історії, то Богдана Лисицю можна сміливо назвати грабарем історії. Його сайт до історії немає жодного відношення. Одним словом - брєдні сивої кобили :)
1
Алина
22 Окт 2009, 13:3
Отличный сайт. Очень много интересного.
10
Спасенна
29 Июн 2009, 0:17
Мені дуже шкода цю людину... він знав істину і так заблудився. Бодя, я сподіваюсь, що ти опомнишся! Бого створив пекло для сатани. не рвись туди сам!!!!
2
Петр Андреевич
08 Июн 2009, 16:47
Я тоже думаю, братья, что даже православные и нудисты - и те будут против когда кто-то посягнет на их семью и будет пропагандировать грешный грязный ***
брат Ванька
08 Июн 2009, 13:53
Нима на их инквизецеи!! Я б им паказал где раки земуют! пирикручивают слава и пра ангелав панавыдумали, как мой друг па вере сказал тока што пиридамною
10
Співчуваючий
07 Июн 2009, 16:21
Переглядаючи роботу, можна сказати, що автор знайомий з іторією, а також має якісь пізнання Біблії. Перше, що кидається у вічі, це спекуляції з лінгвістичними варіаціями походження слів, скоріше це подібне на фантазування, яке використовується для підтвердження своїх надуманих думок. Ну а коли говорити про тлумачення Біблії, то про це можна сказати словами того ж Святого Письма, що це "неуки та незміцнені перекручують Писання на власну загибель свою (2Петра 3:16). Автор зазіхнув на такі незмінні та фундаментальні істини як інститут сім'ї, положення анголів і т.д., що суперечать догматам не тільки протестантів, але й православної церкви. Коли читати розділ "Ліквідація інституту сім'ї", то складається враження, що автор сам має сексуальні розлади і свої блудодійні фантазії, яким, напевно, не раз віддавався своїми думками, хотів би нав'язати віруючим людям та й суспільству загалом. Автору хотілося б побажати, припинити словоблуддя, яке він розповсюджує на сторінках інформаційного простору, щоб бува не бути самому враженим тим мечем, про якого він згадує в єпіграфі своєї роботи.