Kyivskaruss (www kyivskaruss com ua) Обзор сайта, отзывы

Ласкаво просимо у Київську Русь - Готель лікувально-оздоровчого типу «Київська Русь-Східниця»

Готель Київська Русь Східниця у Карпатах. Відпочинок в Україні.
Рейтинг сайтов   Украина: 0,  Мир: 6,064,685  (Alexa)  Код для участия в рейтинге   Обновлен: 08 ноя 2011 

Отзывы

( 3 )Средняя оценка - 10   из 10 Добавить отзыв  

Ольга
17 июл 2013, 17:34
Хочу висловити велику подяку комплексу "Київська Русь "! за можливість відпочити в найкращому місці з хорошими знижками. Скористалися спеціальною пропозицією тур "ОЧИЩЕННЯ,ОМОЛОДЖЕНН Я,СХУДНЕННЯ".Все на вищому рівні! Ви молодці! Відпочинок супер!
10
Виктория
13 дек 2011, 13:1
ночевали в этом отеле 1 ночь. А хотелось остаться на дольше. Отель суперский и тянет реально на 5* хотя тут он висит как 4*. Хороший ресторан с большим выбором. Хорошие уютные номера стандарт. Приятный обслуживающий персонал. Хороший бесплатный спа комплекс (бассейн,сауна-беспл атно,, также есть тренажерный зал очень хороший -тоже бесплатный для проживающих в отеле). Самое то что вам нужно после сложной дороги, хотя просто приехать и пожить в нем будет не менее приятно. Хотя есть одно но, думаю остановившись в этом отеле вы не сильно захотите любоваться красотами Карпат :)
10
Подружжя Шевченко На...
08 дек 2011, 14:51
Перебуваючи у готелі «Київська Русь» на початку весни, були задоволені обслуговуванням у медичному центрі. Сучасні підходи до діагностики та лікування шлунково-кишкового тракту, нирок. Надзвичайно цілюща мінеральна вода. Перший раз спробували гірудотерапію (лікування п’явками). Прекрасне самопочуття і гарний настрій відчувалися на протязі двох тижнів відпочинку. Висловлюємо подяку адміністрації готелю за толерантність та бездоганну організацію відпочинку та оздоровлення для людей різних вікових категорій та уподобань.