East-express (www east-express net ua) Обзор сайта, отзывы

Автобусные маршруты Киев-Прага, Николаев-Прага, Львов-Прага, Автобусные маршруты в Прагу

Автобусные маршруты - Киев-Прага, Николаев-Прага, Львов-Прага. Автобусные рейсы Украина-Чехия. Автобусные маршруты в Прагу, Брно, Оломоуц, Фридек Мистек.
Рейтинг сайтов   Украина: 0,  Мир: 9,948,674  (Alexa)  Код для участия в рейтинге     Обновлен: 23 фев 2012 

Отзывы

( 4 )Средняя оценка - 5   из 10 Добавить отзыв  

Евгения
19 май 2016, 19:50
Ехала с компанией east-express 17.05 Краков-Харьков. Была приятно удивлена: на протяжении всего маршрута бесплатные кофе и чай, а также пассажирам, которые ехали на длительные расстаяния т.е.до Киева, Харькова выдавали одеяло, объявлялись все остановки-стояли 10-15 минут. Туалет не работал, но остановок было достаточно. Границу прошли за 40 минут. Первый раз ездила с ними и остались хорошие впечатления, буду и дальше пользоваться услугами этой компании.
9
Наталі
12 сен 2014, 10:5
Всім Привіт!Користувалася послугами компанії East-Express,була приємно вражена.Кава та чай на протязі всього маршруту,обслуговува ланас стюардеса Наталія.Вона запропонувала придбати квиток з 20 % знижкою,я скористалася,та буду з ними їхати знову.Я навіть не гадала що подорож з цією компанією складеться приємною та так швидкою.Кордон ми пройїхали за годину,представник компанії Владислав нас супроводжував до сомої Праги.Раджу користуватися послугами компанії East-Express
Надія
19 авг 2014, 20:23
Їхала вже з ними другий раз-жах.Їдучи рейсом 000109 з Хмельницького до Кракова,була дуже прикро розчарована.Вийшла з сином на зупинці в м.Тернопіль,а як повернулася в автобус,то **стюардесса**Катери насамовільно переклала наші речі з наших місць і розсадила нас окремо сина спереду,а мене з самого заду.Коли я почала обурюватись вона мені нахамила накричала і відправила нас на самий зад,а інших людей на наші місця.Там сидіння не розкладалися,кондиці онерзіпсутий.Коли ж я почала задавати запитання приватному підприємцю(саме він є одним з шоферів)Сухар Владиславу Володимировичу питання чому так,чому я мушу віддавати свої місця,то він мені говорив ,що міг мене взагалі не взати,що я для нього лишній вантаж іт.д.Коли ж вньогозакінчилися аргументи,то зі словом**задолбала**п ішов собі. Ось так....НІКОМУ НЕРАДЖУ ЇХАТИ ЦИМ ПЕРЕВІЗНИКОМ-БУДЕТЕ ПРИКРО ВРАЖЕНІ.
Ирина
03 окт 2012, 14:56
24 сентября возвращались из Праги автобусом Прага-Тернополь, номер АО 0900ВО- это ужас, туалет завален сумками-поэтому не работал, водители хамы ужасные, останавливались очень часто, подбирая какой-то груз, никому не советую ездить этим автобусом.
1