104knopki (www 104knopki com ua) Обзор сайта, отзывы

Клавиатуры для ноутбуков. Клавишные панели для ноутбуков.

Купить клавиатуру для ноутбука. Качественная клавиатура для ноутбука. Акции. Скидки. Цена.
Рейтинг сайтов     Код для участия в рейтинге   Обновлен: 19 авг 

Отзывы

( 8 )Средняя оценка - 9,4   из 10 Добавить отзыв  

Юрий
16 окт, 16:5
Магазин как магазин. Широкий выбор товаров. Есть доставка по Киеву и самовывоз. Меня устраивает самовывоз (рядом с домом центр выдачи заказа). Хорошие цены. Удобный сайт, есть схема пункта выдачи товара.
9
Николай
12 окт, 14:47
Все отлично, заказ приняли моментально, делал утром в 9 утра, сразу же перезвонили, подтвердили. Нелогично то,что при оформлении заказа на сайте надо указывать только имя, а фамилию по телефону спросили, а итоге неправильно написана фамилия;( такой себе маленький косяк,ну ничего)
8
Кирилл
06 окт, 16:29
Заказываю у компании уже не первый раз, и пора бы отзыв написать! В этой раз, как и в прошлый, - не подвели : оперативно, и просто все прошло. Заказывал вечером выходного дня, перезвонили через 15 минуты после начала рабочего дня. Оплатил прямо в офисе, удобно и быстро. Упакован товар добротно, не помят, не поврежденная коробка. Всегда на месте предлагают проверить, - ну в это раз, уж на честном слове взял, ибо есть причина - и она вышеупомянута.
10
Александр
01 окт, 15:3
Оформлял заказ после 5:40 вечера и думал, что мне сегодня уже не перезвонят, однако звонок прозвучал через 10 минут. Естественно, что отправили мне товар на следующий день, но с самого раннего утра.
10
Віталій
23 сен, 14:25
Купівля пройшла без проблем. Консультант відразу все пояснив, попередив про термін доставки і про особливості товару. Товар прийшов швидко, так мені пощастило і цікавила мене позиція була на складі. Все працює, всім задоволений.
6
Кирилл
16 сен, 18:41
Понравилась быстрая доставка. Вчера только заказал, сегодня уже получил свою клавиатуру. Лайк
8
Андрій
02 сен, 16:42
Я і раніше вже купував тут, як тільки знадобилася нова клавіатура, так відразу ж зайшов сюди дивитися. Отримував все. Претензій ні до якості товару ще не було, отримав все цілим і робочим. Персонал ввічливий, консультації тлумачні. Будь-які виниклі питання вирішують швидко і без проблем. Відправили клавіатуру після замовлення, чекав доставку приблизно 2 дні. Ніяких проблем не зустрів на нову пошту. Шкодую, що не знайшов їх раніше. Обов'язково буду в майбутньому купувати техніку тут. Рекомендую всім цей магазин.
8
Остапе
19 авг, 18:40
Вибираючи матрицю в кінці кінців (як і більшість покупців) досяг стану "куплю вже що-небудь більш менш" тому що не міг розібратися з вибором екрану на свій ноутбук. Після звернення до фахівців з даного інтернет-магазину мені було запропоновано ряд варіантів, серед яких був той, який мене повністю влаштовував! Хлопці - молодці, оперативно відповідали на ці запитання і пропонували гнучкі умови по доставці і розрахунку, в результаті чого у мене є екран і море приємних вражень! Так тримати!)))
10